Conseq


Máte zájem o investici se společností Conseq? Obraťte se na naše specialisti, kteří vám poradí nejvýhodnější investici např. do cenných papírů. Domluvte si nezávaznou schůzku.
 

Společnost Conseq se zaměřuje na poradenství a služby v oblasti investičních nástrojů, přijímání či provádění obchodů týkajících se investičních nástrojů dle přání zákazníka a na jeho účet, hospodaření s investičním majetkem zákazníka nebo úvěrování či půjčování zákazníkům na investiční obchody. 

 

Chci investovat

 

Současnost Conseq Investment Management


V současné době tvoří společnost Conseq jednu z trvalých částí kapitálového trhu České republiky. Objem obchodů je jedním z největších, o čemž mimo jiné svědčí spokojenost a věrnost českých klientů.       
 

Conseq Finance, a.s.

Společnost Conseq Finance, a.s. začala na českém trhu aktivně obchodovat s cennými papíry v roce 1995, kdy se specializovala především na cenné papíry s fixním výnosem. Následně Conseq rozšířil nabídku produktů, vstoupil na Burzu cenných papírů Praha a začal obchodovat s akciemi, podílovými fondy a individuálními porftolii.

 

Conseq Investment Management, a.s.

Conseq Finance založila v roce 2000 dceřinou společnost zaměřující se na investiční management – Conseq Investment. V následujících letech se činnost Conseq Investment postupně rozšiřovala a stala se významnou investiční společností mezi ostatními investičními fondy v ČR.

 

Důležité informace o společnosti Conseq Investment:


- sídlo společnosti: Burzovní palác, Rybná 682/14, 110 05 Praha 1
- základní kapitál: 20 000 000 Kč
- akcionáři:
Ing. Jan Vedral – 58,7% podíl na základním kapitálu a hlasovacích právech
Ing. Aurelian Teppervien –21,3% podíl na základním kapitálu a hlasovacích právech
Mgr. Hana Blovská – 20% podíl na základním kapitálu a hlasovacích právech
 

Zajímá vás více o společnosti Conseq?

Chcete více informací o investiční společnosti Conseq nebo o možnostech investic? Domluvte si nezávaznou schůzku s naším specialistou, který vám zdarma poradí typ investice právě pro vás nebo zašlete váš dotaz a rádi vám odpovíme.
 

Zaslat dotaz