Fond Pioneer

 

Máte zájem o investici se společností Fond Pioneer? Obraťte se na naše specialisti, kteří vám poradí nejvýhodnější investici např. do cenných papírů. Domluvte si nezávaznou schůzku.  


Chci investovat

 

O Fondu Pioneer

Fond Pioneer je jedním z dynamických fondů investujících do akcií a dluhopisů. Samotné kořeny fondu Pioneer sahají až do roku 1928, v České republice funguje od roku 1995 pod názvem Pioneer Investiční společnost, a.s. Cílem Pioneer fondu je zhodnocování a ochrana klientského majetku, jež umožňuje tvořit trvalou hodnotu všech klientů.
 

Široké pásmo Fondu Pioneer

 

Dnes je Fond Pioneer uchycen ve 22 zemích a zaměstnává více než 2300 pracovníků. Fond Pioneer poskytuje investice v české, ale i zahraniční měně a to zejména v eurech a dolarech. Pioneer Fond je pokládán za agresivní fond investující z větší části především do akcií významných evropských trhů, z menší části se soustředí na pokladniční poukázky a dluhopisy z tuzemska.

 

Důležité informace o Fondu Pioneer investiční společnost, a.s.


- sídlo společnosti:  Karolinská 650/1, 186 00 Praha 8
- základní kapitál: 122 000 000,- Kč
- akcionáři:

  • Pioneer Global Asset Management S.p.A. (100%)
     

Zajímá vás více o společnosti Fond Pioneer?

Chcete více informací o Investiční společnosti Fond Pioneer nebo o možnostech investování? Domluvte si nezávaznou schůzku s naším specialistou, který vám zdarma poradí typ investice právě pro vás nebo zašlete váš dotaz a rádi vám odpovíme.

 

Zaslat dotaz